Ansheng Hlasný Reproduktor Bzučiak Zvonenie+Slúchadlá Slúchadlá Audio jack Flex Kábel pre Lenovo Yoga 8 10 B6000 B8000

Nový produkt

Skladom

€4.13

Štítky:

t8000, veľký tablet, rady lenovo yoga tablet, lepidlo t7000, b8000, lenovo sub rada, lcd lenovo yoga, rada pre lenovo tablet, displej lenovo yoga, lenovo b8000 obrazovke

Popis: 1. Veľké množstvo skladom. 2. Testované pred poštovné a 100% 3. Vynikajúci po-predajný servis. 4. Prichádza s pretective plastového vrecka a bezpečné balenie. 5. Sme pack každá položka opatrne a robiť ich v dobrom stave 6. To sa používa, ak chcete nahradiť zlé, poškodené, popraskané flex kábel 7. Prosím, láskavo nechajte nám vašu presnú meno a priezvisko (najmä kupujúceho z RU ) & Telefónne číslo. keď máte náplň vaše informácie ako kupujúci, a to tak, že kuriérom môže doručenia váš tovar včas a ľahko.

Teplé upozornenie: Naša obchod predáva všetky produkty, ktoré sú zárukou kvality. Nesprávne použitie výrobkov sa môže priniesť nesmierny poškodenie vášho prístroja. Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás v čase. Pripomienky: 1.Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš rozvoj podnikania. 2.Ak sa dostanete a ako naše položky,pozitívne hodnotiť je veľmi cenený a vďaka za vašu podporu.

Dizajn BAR
Názov Značky ansheng
Kompatibilné Značky Iné
Číslo Modelu B6000

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty