G2 TT Zámok Aplikácie Bluetooth Smart wifi Adaptér Gateway Podporu Amazon Alexa/ Domovská stránka Google Reproduktor pre TTlock APP Zámok

Nový produkt

Skladom

€20.69

Štítky:

aquara teplota, neo z vlny, práca alexa reproduktor, bluetooth reproduktor, zámok ttlock, ble bránou, programátor alexa, sonoff fob, aqara bránou, pivo odkvapkávacej

G2 WiFi gatway

1, Ak váš bluetooth pripojiť sa na wifi gateway TTlock aplikácie, rozhranie sa zobrazí zelené tlačidlo, môžete stlačiť ho na odomknutie dverí na diaľku cez wifi. 2, môžete na diaľku meniť heslá používateľov; 3, môžete na diaľku kontrolovať otvorenia dverí denníky.

Veľkosť:

TTlock APP Rozhranie:

Môžete pree zeleného tlačidla na odomknutie dverí na diaľku cez wifi.

Vymazať heslá remtely:

Napríklad, ste sa pre podnikanie, zatiaľ čo váš Nájomca sa rozhodli presunúť, potom môžete remtoely odstrániť jeho heslo. Potom sa nemôžete odomknúť dvere, nič viac.

Real-time dvere odomknúť oznámenie

Na TTlock aplikáciu v reálnom čase push dvere odomknúť, oznámenia a môžete na diaľku kontrolovať záznamy.

Reálny Obraz:

FQA

1, O prepravnej

Budeme loď balíček podľa doprava tak, ako si vybrať. Ak potrebujete rýchlejšie, alebo lacnejšie poštovné spôsobom, obráťte sa na nás pred objednávky.

2, O daň

Dane by mali byť na vašej strane. Prepravné náklady sa nebude zahŕňať daň. Nájdete niektoré poznatky o vašej krajine dovozu dane. Potom môžeme spolupracovať s vami robiť colné odbavenie.

3, O záruke

Všetky výrobky, má 3 roky záruka. Keď dostal balík, pozrite si prosím balíček je dobre zabalený alebo nie. Ak balík nefunkčné, prosím odfotiť, ak chcete uložiť ako dôkaz. Ak produkt nefunguje normálne, kontaktujte nás prosím v prvom rade, my sa budeme snažiť zachrániť pre vás problém. Whatsapp: +8618188372775 vezmite Prosím na vedomie, otvorený spor nemožno vyriešiť problém.

4, O spätnú väzbu

Ak výrobok normálne pracovať a vám to páči, prosím, zanechajte nám 5-hviezdičkový spätnú väzbu. Ak tam je nejaký problém produkte, kontaktujte nás prosím v prvom rade, lepšie ako zanechať negatívne priamo. Komunikácia je najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.

Číslo Modelu G2

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty