Vták kľúč držiak na stenu Dekoratívnych Železa Stena Ramienko háčika Namontované štátny stojan Tlačidlo Klobúk Háčik Vintage domova vtákov dekor

Nový produkt

Skladom

€7.42

€12.37

-40 %

Štítky:

vroom dekorácie, sivý kabát rack, ryby háčik, kúpeľňa nálepky, kľúč držiteľa box stenovú, zlato stenu kľúča držiteľa, pan vešiak, kľúče držiak na stenu domov holz, čierny plášť háčik, 0 g ramienka

Popis:

Tento háčik na stenu je vyrobená zo železa, jedinečne krásne ešte ťažkých príslušenstvo, ktoré môžete využiť v domácnosti. Je pevný a vydrží každodenné používanie po dlhú dobu. Na vešiak je pokrytá špeciálnou vrstvou, pričom položka ročníka alebo zahrdzavené povrch , zatiaľ čo ochrana položky, z hrdze a nosenie. Táto stena záves je dekoratívny kus tohto krásneho vtáka. Táto stena vešiak je vyrobený pre širokú škálu použitia, ako držať svoje uteráky, kabáty, tašky, kľúče a iné drobnosti, ktoré potrebujete, aby sa vaše izby upratané a čisté. Steny záves môže byť ľahko upevniť pomocou skrutiek a hrubé a zaoblené hrany nepoškodia vaše oblečenie.

Funkcie:

Pevné steny háčik: Tento steny hák je vyrobený z liatiny, jedinečne krásne ešte ťažkých príslušenstvo, ktoré môžete využiť v domácnosti. Je pevný a vydrží každodenné používanie po dlhú dobu.

Vintage dizajn: vešiak je pokrytá špeciálnou vrstvou, pričom položka ročníka alebo zahrdzavené povrch , zatiaľ čo ochrana položky, z hrdze a nosenie.

D ecorative vešiak na stenu: Toto stenu záves je dekoratívny kus tohto krásneho vtáka.

Multifunkčné vešiak na stenu: Toto stenu vešiak je vyrobený pre širokú škálu použitia , ako držať svoje uteráky, kabáty, tašky, kľúče a iné drobnosti, ktoré potrebujete, aby sa vaše izby upratané a čisté.

E asily montáž: Na stenu záves môže byť ľahko upevniť pomocou skrutiek a hrubé a zaoblené hrany nepoškodia vaše oblečenie.

Špecifikácie:

Farba: Čierna, zelená a citrónovo žltá

Materiál: Železo

Veľkosť produktu: 19x3x14cm / 7.5 * 1.2 * 5.5 v

Veľkosť balenia: 20x4x16cm / 7.9 * 1.6 * 6.3 v

Hmotnosť výrobku: 90 g / 3.2 uncu

Package hmotnosť:140 g / 4.9 uncu

Zoznam balíkov:

1 * Háčik na Stenu(skrutky)

Č. Háčikov 4
Názov Značky Tooarts
Vzor Typ Zviera
Materiál Žehlička

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty