QM18-62mm veľké a malé automobilový motor, hlava valca sedla ventilu univerzálny výstružníky sedla ventilu oprava výstružníky bez magnet

Nový produkt

Skladom

€253.50

€460.92

-45 %

Štítky:

elektrické rezance rezací stroj, sedlo ventilu fréza, dlaždice, oprava ventil nástroj, guľový kohút sídlo, valv sídlo fréza, ručné výstružníky, okruh ceram hrniec, výstružníky dosadacie, domov zavlažovania

QM18-62mm univerzálne sedlo ventilu výstružníky

1. Silný uplatnenie: Všetky ventily s rôznych uhlov, z 18-62mm môžu byť použité; 2. Jedno-time tvorí: pracovný povrch a na hornej a dolnej chamfers sú spracované naraz; 3. Žiadne brúsenie vyžaduje: spracované sedla ventilu všeobecnosti nie je potrebné, brúsenie, a môžu byť použité priamo s novým ventilom; 4. Presné polohovanie: môže To presne zabezpečiť uhol sedla ventilu pracovný povrch, pozíciu horných a dolných chamfers, šírka a coaxiality s ventil príručka; 5. Trvalé použitie: výstružníky čepeľ môže byť nabrúsené a vymenený po tom, ako bol tupý, a celý výstružníky môžu byť použité natrvalo, bude mať úžitok z jedného investičného pre život; 6. Schopnosť spracovať extra pevného sedadla krúžok: čepeľ je vyrobená z spekané karbidy, ktoré môžu proces extra pevného sedadla krúžok; 7. Špeciálne funkcie: môže záves off ventil sídlo krúžok a spracovanie sedla ventilu krúžok diera; 8. Zlepšenie efektivity práce: v Porovnaní s staromódny výstružníky, práca účinnosť môže byť zvýšená o viac ako 10 krát. Výkon je nad predstavivosť svetských ľudí, a všetky staromódne, výstružníky, môžu byť odstránené tým, že kúpi jeden súbor.

Máme aj sety s magnety, ak ju potrebujete, kontaktujte nás, Prosím, ďakujem!

Upozornenie:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. A prosím, uistite sa, že vaša súčasná adresa správne po vašu platbu do 1-2 dní!

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované!

Naša Záruka:

Ak nie ste 100% spokojní s kvalitou produktov, ktoré ste zakúpili, môžete vrátiť, alebo vymeniť váš tovar v lehote 30 dní od doručené dňom.

Žiadosť:

1. Položky prijaté do 30 dní od doručené dňom.

2. Položky prijaté nepoužitý, nepoškodený a v pôvodnom balení.

3. Návrat expedičný poplatok sa hradí kupujúci.

Spätná väzba:

1. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité a všetkých kupujúcich. Venujte prosím niekoľko sekúnd, opustiť skvelú spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.

2. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom neutrálne(3 hviezdičky) alebo negatívne(1-2 hviezdy) spätná väzba. Budeme sa snažiť vyriešiť problém a nechajte si šťastný nakupovaní tu. Ďakujeme!

Kontaktujte Nás:

1. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete akúkoľvek pomoc, neváhajte a kontaktujte nás! Ďakujeme!

2. Robíme skúste reagovať tak rýchlo, ako je to možné. Budeme radi odpovieme na akékoľvek otázky máte!

Ďakujeme Za Vašu Podporu !

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Najlepšie RyingL

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty