Brazed Húb Hlavu Nôž na Rezanie Mramoru Kameň Frézovanie Fréza Úľavu Leštenie Leštenie Kužeľ Brúsenie Brúsnym vrtáka CNC Nástroj

Nový produkt

Skladom

€5.07

€7.57

-33 %

Štítky:

nástroje na frézovanie kovov, cnc v bitové 8mm, damask nože vonkajšie prežitie, knive, kameň natur, morel, huby nôž kovov, cutter head dreva, karbid volfrámu nôž set, philips holiaci strojček zastrihávač

1PC počítač rytie stroj, nástroj, jadeit achát rezbárstvo úľavu leštenie leštenie kužeľ brúsenie brúsnym vrtáka

aplikácia: Brúsenie hlavu, je len potiahnuté vrstvou diamant na jeho povrchu, keď diamantový brúsny na povrchu je ukončený, nemôže byť použitý. Vo vnútri a mimo spekaných brúsenie hlavice sú plnené spekaných diamond, ktorou sa mení v kvalitu. To je len pretiahnuť na ľavej strane. Jeho práca sa stáva menším a menším. Výrobky sa používajú najmä pre žula, mramor, bluestone, pieskovca, dlaždice, keramika, jade a tvrdý kameň. To môže engrave vzory, engrave, engrave, poľský, engrave, mlyn, podlahy a podobne. Bezpečnostné pokyny: 1. Čepeľ produkty nie sú vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. 2. Tento článok je používané iba pre priemyselné rezanie non-nebezpečné výrobky.

Platné spracovanie materiálov

Vhodný na mramor, bluestone, pieskovec a ostatné kamene na Rezanie a gravírovanie

Stroj referenčná hodnota

Odporúčaná rýchlosť je ako 20 000 ot. / min. Z-smer krmivo rýchlosť 100-300 Keď rezanie, strihanie je rozvrstvená, a hĺbka rezu je 0,5-5 MM v čase. Spracovanie rýchlosť je medzi 1000 a 3000. Chladiacej kvapaliny alebo vodného chladenia musí byť zapnutý, aby sa zabránilo horenia. Vyššie číslicové riadiace parametre zariadenia, ktoré sú len pre referenčné účely, prosím upraviť podľa aktuálnej situácie. E. g: 1. Ak chcete zvýšiť rýchlosť, žulových môže byť rez v hĺbke 5 mm, ale škoda na nôž je pomerne veľký. 2. Ale ak ste rytie mäkkého kameňa ako mramor, bluestone, pieskovec, a výška nôž umožňuje, môžete priamo rez na konci (za predpokladu, že rýchlosť rezania je vhodné a dostatočné chladenie vodou, aby sa zabezpečilo, že nôž nie je spálil) nie rozvrstviť. To je, ak výšky noža je 10 MM, hĺbka 10 MM sa dá rezať priamo. 3. Správne rýchlosť rezania musia byť nastavené. Samozrejme, rezná rýchlosť 1 cm hlboko pod jeden rez nemôže byť rovnaký ako 1mm hlboko pod jeden kus. Inak, pohybom noža príliš rýchlo pod 10 mm hĺbka spôsobí nadmerný tlak a break rukoväť. 4. Chladiva, alebo vodného chladenia musí byť zapnutý pri používaní.

Široko využiteľné

Príklady stone rezbárstvo

Oteruvzdorné ostré diamond cutter head rezy plynule

Vysoká účinnosť holenia, plynulé a hladké rezanie kameňa

Silná odolnosť proti opotrebeniu a dlhú životnosť

Píly, telo je vyrobené z nelegovanej ocele, so vysokú tvrdosť, odolnosť proti opotrebeniu a vysokú tepelnú odolnosť

Kompletné špecifikácie

HYCNC má kompletný sortiment špecifikácie a silné zásoby kapacity. Rôzne kamenné rezbárske nože sú k dispozícii

◆O nástroj rukoväť priemer

Výber priemer držiaka nástroja je najmä zvoliť primeraný nástroj telesné sily, aby sa zabránilo nástroj na prelomenie. Všeobecne povedané, 8MM stopka priemer je preferovaný pre reliéfy do 2 cm a 10 MM priemer drieku je preferovaný pre oslobodenie nad 2 cm. Rytie stroj má vynikajúci výkon a zákazníkov, ktorí spustiť vysokorýchlostné môžete vybrať 12 MM držiaka nástroja na splnenie vysokorýchlostné požiadavky.

◆O nástroji tip veľkosť

V prípade splnenia požiadaviek rytie presnosť, skúste si vybrať model s väčšou tip. Väčšie tip, dlhší život. Napríklad, ak 6MM tool tip môže splniť požiadavky rytie presnosť pre veľké oslobodenie, snažte sa vybrať 3 mm alebo 4 MM tool tip.

◆O čepeľ dĺžka

V závislosti od rovinnosti kameňa a nastaviť rezbárstvo hĺbka, mali by ste zvoliť čepeľ dĺžka s marže, aby sa zabránilo náhodnému ostrenie nožov rukoväť. Ak je napríklad gravírovanie hĺbka 26 MM, čepeľ dĺžka je 30 MM. Ak rytie hĺbka je 15 MM, čepeľ dĺžky je 20 MM.

Spoločnosť informácie a kontaktné informácie

Jinan Hongyang CNC Stroje Co., S.r.o. bola založená v roku 2015. Existuje viac ako 100 zamestnancov, a inventár oblasti je 10.000 metrov štvorcových. To je predovšetkým zaoberá rytie stroj časti, vrátane vreteno, frekvenčný menič, stepper motor, pohon, hybrid servo motor, servo motor, Richauto dsp série radič, weihong alebo nc studio radič, vreteno chladiacej vody čerpadlo, mazací olej, čerpadlo, nástroj senzor, Limit senzory, vodou chladený, vákuové čerpadlá, vzduchom chladený, vákuové čerpadlá, napájacie zdroje, transformátory, prevodovky, skrine, regály, držiaky, posúvače alebo bloky, ISO30 nástroj klipy, káblová reťaze, vreteno protiprachové kryty, vysávače a iné rytie stroj príslušenstvo, privítame vaše otázky. Kontaktné informácie WeChat whatsapp mobile 8615650000988 lily @ hycncrouter. com

Číslo Modelu Kameň nožom
Certifikácia ŽIADNE
Materiál Volfrám Kobaltové Zliatiny
Názov Brazed húb nôž
Priemer 6 MM 8 MM
Kľúčové slová murivo vrtáka
Druh Diamantového vrtáka
Stupeň R2.0
Názov Značky HYCNC
Vhodné mramor bluestone pieskovec
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty