Pre Toyota RAV4 2019-2020 Inteligentné Okno Bližšie Spätné zrkadlo sklopné a automatické blokovanie prístroja OBD dvere bližšie

Nový produkt

Skladom

€38.07

Štítky:

obd speed lock toyota vitres, vitara obd rýchlosť zámok, toyota rav4, bližšie dvere, toyota windows bližšie, corolla, obd2 toyota, bližšie okno obd, obd scan chevrolet cruze, prenosné zrkadlo sklopné

Tento obchod má dodávky Pre RAV4 full auto, si môžete overiť v obchode

Funkcia úvod

1.Zámok okna:Zastavte vozidlo a vypnite motor. Stlačte tlačidlo zatvoriť. Štyri windows sa zvýši na istý čas, kým sú v blízkosti.

2.Diaľkové ovládanie okna zníženie:Zastavte vozidlo a vypnite motor. Stlačte odblokuj, zadajte 3-krát za sebou. Štyri windows bude znížené v rovnakom čase, kým nie sú všetky otvorené.

3.Zastavenie:Keď je okno otvorené alebo zatvorené, stlačte tlačidlo odomknúť, alebo tlačidlo zatvoriť bude zastaviť okno zatvorenie alebo otvorenie akcie.

4.Zrkadlo auto zložiť:Stlačte tlačidlo zatvoriť sklopné zrkadlo automaticky. Stlačte tlačidlo odblokovanie kľúčom alebo vznietenia spätné zrkadlo bude nasadzovať automaticky.

5.Otvorené dvere blikajúce svetlo:Keď je kľúč zapaľovania sa vozidlo zastaví do polovice. Ak všetky dvere otvorené, alebo nie je uzavretá, volant lampa bude blikať v rovnakom čase. Upozornenie na prichádzajúce auto,Keď sa kľúč zapaľovania je nastavený na acc alebo vypnuté, všetky dvere, na displeji začne blikať 15-krát z zatváranie na otvorenie.

6.Vodičské lock:v prípade, Keď vozidlo je v prevádzke pri rýchlosti viac ako 10 km / h, môže sa otvárajú automaticky, keď sú dvere odomknuté. Ak je zamknuté, že to nebude znova zablokujú.

Špeciálne Funkcie Inteligentné Okno Bližšie
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Modelu 41hoj

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty