1 ks HR202 Vlhkomer Vlhkosť Citlivé Prepínač Ovládania Vlhkosť Senzor Relé Modul Detekcie Vlhkosti Nástroj Moduly

Nový produkt

Skladom

€3.76

€4.08

-7 %

Štítky:

hygrostat, google senzor, hc sr505, vlhkosť prepínač, relé tepelnej, rele časovač, vlhké prepínač, hala motorových senzor, pc senzor, 5v relé

Popis

Funkcie:

S HR202 vlhkosť senzor. Na výstup komparátora priamo relé jednotku, pripojenie k AC 220V alebo iných zariadení. Nastavte teplotu detekčný prah s potenciometer. Umožňujú pripojiť drôtové vlhkosť senzor s kolíkmi na senzor, port. S 4 3 mm otvory pre skrutky.

Funkcia:

Vlhkosť detekcie, vlhkosť senzor, životného prostredia vlhkosť detekcie, s relé výstup, priame ovládanie napájanie súvisiace zariadenia.

Špecifikácia:

Napájanie: DC 5V, >150mA

Max Zaťaženie: 250V AC 10A alebo 30V DC 10A

Doska Veľkosť: cca. 50 X 26 X 19 mm/1.97 X 1.02 X 0.75 v

Poznámka:

1. Vlhkosť senzor je veľmi citlivý na životné vlhkosť, sa vo všeobecnosti používa na detekciu vlhkosti okolitého prostredia. 2. Keď životného prostredia vlhkosť prekročí nastavenú prahovú hodnotu, relé sa vytiahol a spoločný koniec je spojené s obvyklým štart. Keď okolitá vlhkosť vzduchu je nižšia ako nastavená prahová hodnota, relé je odpojený a spoločné terminál je pripojený normálne zatvorené terminálu. 3. Spoločné konci, normálne otvorené, normálne zatvorené, 3 porty sú rovnocenné s manželskou spínača, keď je cievka relé je moc, spoločný koniec a spoločný štart, bez elektriny, spoločný koniec a normálne uzavretý koniec.

Package Zahrnuté:

1 X Modul Doska

Napätie 220V
Číslo Modelu 2019 nové
Teória Tepelné Relé

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty