141X60X0.6TYP Ultratenké Slience Jogy Rohože Hrubé bez Zápachu Tichý TPE Skákanie cez Švihadlo Mat Pre Domáce Vnútorné Tvar Tela Tréner

Nový produkt

Skladom

€4.21

€6.48

-35 %

Štítky:

trampolíny jumping mat, mat gumy jogy, koberec jogy, extra veľké tpe yoga mat, kork jogy matný, veľké yoga mat, lana preskočte, mat šport, švihadlo, box jogy

Odrážky:

1、Non-sklzu a Šok Absorpcie: špeciálne navrhnutý yoga mat je tichá, non-sklzu a šok absorpcie. Vhodný pre vnútorné skákanie cez švihadlo a rôzne jogy pohyby.

2、Predchádzať Zraneniam: Multi-purpose kvalitné yoga mat s obojstranné nešmykľavý povrch, má non-slip výhody, aby sa zabránilo zraneniam.

3、Tichý Dizajn: ak chcete preskočiť lano cvičenie doma, môžete použiť tento produkt, tichý a tlmenie nárazov, účinne vyhnúť rušivým vašich susedov na prízemí.

4、Priedušná a Vlhkosti-dôkaz: z Jedného kusu TPE, hrubé šok absorpcie dizajnom, vysokou hustotou, elastický materiál, priedušná a vlhkosti-dôkaz tak, že vankúš možno ľahko čistiť mydlom a vodou.

5、Ľahký a Mäkký: Môže byť použitý ako yoga mat, s pružnosť, nie kolaps, ľahké a jednoduché starať, tanec mat, šetrné k životnému prostredia a bez zápachu, TPE materiálu, mäkké a priateľské k pokožke a bezpečné.

Špecifikácia:

Názov: Preskakovanie Lana Mat

Veľkosť: o 141*61*0.6 cm/55.51*24.01*0.24 v

Hrúbka: približne 6 mm/0.24 v

Materiál: TPE

Balenie Zoznam:

1*Yoga Mat

Druh yoga mat
Materiál TPE
Číslo Modelu TPE Švihadlo Rohože Tichý Mat
Názov Preskakovanie Lana Mat
Hrúbka 6 mm (Začiatočník)
Typ 1 Non-slip tichý rohože
Pôvod CN(Pôvodu)
Dĺžka Other

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty