TR16 Nepremokavé Kapacita Batérie Indikátor DC 8-80V 50A 100A 350A Batérie Tester Voltmeter Ammeter Napätie Prúd Meter

Nový produkt

Skladom

€12.04

€15.06

-20 %

Štítky:

dc zaťaženie, matica tr16, nabíjateľné lítiové batérie 8000mah, indikátor stavu batérie, amprobe batérie tester, lifepo, kapacita batérie testery, skratu batérie, batéria checker tester, 12v batérie monitor tester

Prehľad produktu: TR16 je druh high precision aktuálny typ kapacita batérie tester(tiež známy ako coulometer),ktoré môžete vyskúšať napätia,prúdu a kapacita batérie ak chcete pomôcť používateľom vedieť, stav batérie v čase. TR16 majú funkcia pamäte. Je vhodné pre mobilné a prenosné zariadenia.e-bike.zostatok autá.čistiace stroje.nástroje.ups, a tak ďalej. Aplikácia:

TR16 je vhodný pre lítiové batérie ,lítiové železa fosfát batérie ,olovené batérie a nikel-metal-hydridové batérie, ktoré pracovné napätie je z 8V do 80V. Základné parametre: Pracovné rozhranie popis: Pripojenie:

Potrebujeme tienený, drôt a obyčajný drôt (0.3-0.75 mm2).Jeden koniec obyčajný vodič sa pripojí na pozitívne batérie,iný konci pripája k B+ z sampler (každý jeden je ok).B - z sampler pripojí k B - batérie. P - z odberového zariadenia pripojiť sa k P - výstupu. Nakoniec pripojte sampler na coulometer podľa tienené vodiče.(Poznámka: schéma nie je rovnaký podiel)

Upozornenie: Prosím, pripojiť, ako je uvedené prísne. Tento vzorkovník musí byť pripojený na negatívne okruhu, je zakázané pripojiť na pozitívne okruhu. Ak chcete rozšíriť tienený, drôt,musíte použiť 4 riadky rovnakej špecifikácie.

Druh Elektronické Zariadenia, Batérie Tester
Číslo Modelu Kapacita Batérie Indikátor
Názov Značky Aideepen
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty