HK0810 Ihlové Ložiská 8*12*10 mm ( 10 Ks ) Vypracovaný Pohár Ihlové Ložisko HK081210 TLA810Z 57941/8

Nový produkt

Skladom

€6.50

Štítky:

guľkové ložisko ihlové, ihlové ložisko veľké, m2, 20x47x14 ložisko, ihlové ložisko závod, klietka valček, 6900 ložisko, otvorte ihlové ložisko, medveď valček, ihlové ložisko iko

ČERPANÉ POHÁR IHLOVÉ LOŽISKÁ

Štruktúra a úvod

Vonkajší krúžok vypracovaný pohár ihlové ložisko je preraziť s vysokokvalitného oceľového plechu. Vonkajší krúžok má tenké steny.

Vyžrebované pohár ihlové ložisko má vlastnosti malé radiálne oddiel oblasti, veľkú únosnosť, menšia zotrvačnosť a hospodárskej výroby. Je vhodný pre malé výška rezu, alebo keď bývania vŕtanie nie je používané na dráhe, tento typ je odporúčané používať. Ložiská sa montujú do bytového niesol pod určitým tlakom bez ďalšieho axiálnej polohe.

Vyžrebované pohár ihlové ložisko vo všeobecnosti trvá jeho priemer hriadeľa ako vnútorná raceway. Avšak, správne LR typ vnútorný krúžok môžu byť použité v súlade s aplikáciou stave.

Vyžrebované pohár ihlové ložisko má dva štruktúry-s držiakom a s plnou ihiel. Sú rozdelené do otvorený typ a zavrieť koniec typu. Štruktúra s držiakom má jeden krúžok tesnenie a dvojité tesnenie krúžok. Štruktúra s plnou ihiel, má veľkú nosnosť.

Vlastnosti & klasifikácia

Vonkajší krúžok vypracovaný pohár ihlové ložisko je preraziť s oceľového plechu. To má malý výkres výška a veľkú únosnosť a je vhodný pre hospodárske hromadnú výrobu. Rušenie fit medzi vonkajší krúžok ložiska je aplikovaný na tento druh ihlové ložiská bez osovej upevňovacie zariadenia. Aj za stav vysoké zaťaženie, je plne zachováva ložisko funkcia buď. Okrem toho, s veľkým mazivo skladovacie kapacity, je potrebné pridať mazivo pre dlhodobú prevádzku.

Keďže jeden koniec v blízkosti-end ložisko je uzavretá, preto je vhodná na konci hriadeľa s ložisko malé axiálne klzné sily.

Model HK, TA, TLA, open-end vypracovaný pohár ihlové ložiská s držiakom,

Model BK blízko-end vypracovaný pohár ihlové ložisko s držiakom,

Model SCE, BA, J, JH, ťahané pohár ihlové ložiská (Palce série)

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Model: HK0810

Typ: Čerpané Pohár Ihlové Ložisko

Vnútorný Priemer: 8 mm

Vonkajší Priemer: 12 mm

Hrúbka: 10 mm

Weght (g): 2.60

Množstvo: 1 Lot = 10 Ks

LOŽISKÁ DETAIL

ROZMERY ZOZNAM

Upgrade Diely/Príslušenstvo Adaptér
Pre Typ Vozidla Autá
Nástroj Dodávky Brúsený
Veľkosť 8x12x10 mm
Názov Značky FUSHIPRO
RC Diely a Accs Zaťaženie na nápravu
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Chrómová Oceľ
Štyri-Pohon kolesa Atribúty Montáž
Číslo Modelu HK0810
Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení Motorové
Použitie Vozidlá & Hračky Na Diaľkové Ovládanie,

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty