5D DIY Diamond Maľovanie Cross Stitch "Scénické Hrad", 5D Plný Diamond Výšivky Vyšívanie, Maľovanie Drahokamu Remesiel YSD

Nový produkt

Skladom

€3.82

€4.97

-23 %

Štítky:

sr2ez, ucatheall, squier, svarosvki, toity, ss35, tft28, splspl, sullen, tumi

1:Vzhľadom na limitné meranie, skutočná veľkosť určite majú niektoré drobné chyby (menej ako 2 cm).

2:Všetky veľkosti v našom obchode, zvyčajne znamená, Veľkosť Obrázku .

POZNÁMKA: Prosím, vyplňte svoje meno a priezvisko vrátane krstné meno,Stredné meno a priezvisko počas uskutočnenia platby.

Vyplňte, prosím, v správnu adresu vrátane vášho bytu Č,Ulica,Mesto, Región a Krajina,v opačnom prípade vašu zásielku môže asi byť vrátené!

Vystrihnúť,aby sa meranie mohlo spôsobiť veľkosť odchýlky (plus a minus1-2cm fluktuácia),farba aberration je vzhľadom na monitory,počasie,osvetlenie a ďalšie faktory,Obrázky budú mať rôzne farby v rôznych monitoroch, ale nemá to vplyv na appearence maľba,Prosím pochopiť.

Milí kupujúci, ak nie ste spokojní s našimi produktov a služieb, kontaktujte nás prosím pred odchodom negatívnej spätnej väzby, potom budeme snažiť riešiť problémy a aby ste spokojný. Toto je pre nás veľmi dôležité a vďaka za vaše porozumenie.

Vďaka za účasť a prajem pekný deň. [Tipy]:živice diamond nejedlé, nedovoľte deťom hrať sa s cieľom vyhnúť sa nehodám ako prehĺtanie.

Rám No
Štýl Európsky a Americký Štýl
Vložením Oblasti Plná
Použitie Obrazy
Materiál Živica
Diamond Tvar Námestie
Vzor Typ scénické
Formulár Jeden
Názov Značky YI SVETLÉ
Vonkajšie Balenie Farebné Políčko
Počet Farieb 30-45
Plátno Metóda Balenia Zrolovaná

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty