Vietor Generátor Sklzu Krúžok 2 Drôt 30 AMP - 15 AMP Na Vodič / Vodič

Nový produkt

Skladom

€15.56

Štítky:

areo vietor generátor, verticale vietor generátor, quartz smart, DN20, minj vietor generátor, Elektromagnetický, náhradné vietor generátor, lcd s5, charmant, malé množstvo

Skladom a pripravené na lodi z pôvodnej Továrne!

Tieto veľký prúd kapsule zberacie krúžky sú malé a kompaktné s OD 15.5 mm, štandard, off-the-shelf. Farebne označené, vedú drôty sú používané na oboch statorového a rotorového pre zjednodušené elektrické prípojky. Pomocou 90° V-groove krúžok dizajn pre každý kruh. Tieto zberacie krúžky sú ideálne pre našu Slobodu PMGs a PMAs.

Parametre: Rýchlosť:250 ot / MIN alebo upraviť číslo Kanálu:4-24 Kanál Menovité napätie:240VAC/DC Menovitý prúd:1,5 A Prevádzková teplota: -30 ℃ ~ +80 ℃ Kontakt materiál:zlato Drôtu Veľkosť:AWG30# postriebrený Teflón UL Drôtu dĺžka:štandardné 150 mm pevnosť v tlaku:medzi dva kanály Izolačný odpor:300MΩ/300VDC Dynamický odpor kolísanie hodnoty:minimálna 10mΩ Shell materiál:Technické plasty Pracovný životnosť:≥5 miliónov ot. / min. (v závislosti na pracovnom prostredí a rýchlosť)

Package zahrnuté: 1* kapsule sklzu krúžok

Nižšie 3D kreslenie pre inštalačnú príručku,napríklad ,montáž slip krúžok na robota: 1.Montáž príruby, aby robot hriadeľ; 2.Pripojte vodiče s vybavením; 3.Fix statorového na statické časti zariadenia s skrutky.

SenRing všeobecné sklzu krúžok modely sú použité v mnohých aplikáciách a zariadení, poskytovať systémové riešenia na celom svete.

To sa týka veternej energie,radič,a priemyselné gramofónu,robot,inžinierstvo strojov, CCTV, video mornitoring,zdravotníckych zariadení,vojenských radarov a tak ďalej...

Aktuálna 15A
Drôtu Veľkosť 15A pre AWG17# siliver-palted teflón
Kontakt Materiál Zlato
Obvody 2 vodiče
Veľkosť OD15.5mm [email protected]
Upgrade Diely/Príslušenstvo Kardan
Max Rýchlosť 250rpm
Nástroj Dodávky Montáž Category
Prispôsobiť Podpora
IP trieda IP51
Použitie Vozidlá & Hračky Na Diaľkové Ovládanie,
Materiál Plastové
Číslo Modelu M155-0215
Bývanie Materiál Plastové
OD priemeru 15.5 mm
Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení slip krúžok montáž
Rozsah napätia 0-240 VDC/VAC
Príruby Áno
RC Diely a Accs Motor, Súčasti
Nízky krútiaci moment <0.06 N. m
Drôt Dĺžka 150mm

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty