100pieces Paliva Injektor Pintle Spp Pre Bosch injection OEM # 0280156 Série Opravy Kit Pre Hyundai Toyota autá (AY-P3005)

Nový produkt

Skladom

€6.89

Štítky:

common rail injektor opravy, bosch injektor auta, palivo injektor opravy, bosch injektor súprava na opravu, bosch injektor opravy, injektor auta, bosch paliva injektor, palivo injektor auta, injektor opravy, injektor tesnenie

POPIS :

100pieces Paliva Injektor Pintle Spp Pre Bosch injection OEM # 0280156 Série Opravy Kit Pre Hyundai Toyota autá (AY-P3005)

Máme aj iné palivo injektor súčasti, neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete

DODANIE & DOPRAVY:

veľmi dôležité:My len loď zásielky na vašu adresu na vašej objednávky.Pls vždy uistite sa, že vaša adresa a kontakt nie.sú správne.

Dodacia lehota : 1-10 dní po dostali vašu platbu .

najprv musíme odoslané zásielky Vyjadriť to skladu ,a potom Express skladové usporiadať pozemok zaslané na vašu adresu. Takže by ste mali počkať do 2-7 pracovných dní od vás objednávku ,a potom dáme vašej sledovania Č.

Prosím, dajte nám vedieť, ak budete stále môcť prijímať položky, v lehote 35 dní od zaplatené, potom sme mohli skúmať.

Spätná VÄZBA : Budeme udržiavať vysoké štandardy excellance a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Prosím, dajte nám päť hviezdičiek a dobrú spätnú väzbu, ak ste sa uspokojiť s nášho tovaru a služieb. Prosím, dajte mi vedieť, ak máte nejaký problém a obráťte sa na nás bezprostredne predtým, než ste nám nautral alebo negatívnu spätnú väzbu, budeme vyriešiť váš problém immediataly a urobiť lepšie nabudúce. Veľmi pekne ďakujem za vašu podporu agian ! Ps: sme naozaj nemôžem doručenia negatívnu spätnú väzbu na to, že nie ste dostane balíček , beacuse nemôžeme kontrolovať prepravné , môžete nám povedať , a môžeme loď, aby ste znova, alebo vrátenie peňazí vám !

Prosím, uistite sa, potvrdiť objednávku keď dostanete položky v dobrom stave, pretože keď ste na mieste, poradí, vaše peniaze, je prenos do Úschovy, nie náš účet.Ďakujeme

SME TIEŽ PREDÁVAJÚ MNOHO DIFFIRENT SÚPRAVY NA OPRAVU

Položka Dĺžka 13.3*7.7*2mm
MIESTO PÔVODNÉHO Zhejiang,Čína
QTY 100ks
Oem 0280156 série
Druh Materiálu pp6
Druh vstrekovanie paliva

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty