NBNKNG krémovú farbu Jemné ABS Pearl guličiek na odev DIY ŠPERKY ozdobné Korálky 50pcs oblečenie príslušenstvo

Nový produkt

Skladom

€5.69

Štítky:

zlato veľké krúžok, obdobie krúžok, mem krúžok, adust, čierny motýľ krúžok, tenký krúžok, krúžok svete, krúžok tyrkysové žena, glazúra krúžok, jaspis mužov krúžok

Hlavné Úvody

@krémovú farbu ako show. @DIY príslušenstvo šperky alebo oblečenie, dekorácie. @Obrázky sú všetky z reálnych objektov pre farbu a tvar.

Doprava

@Ekonomické bežnej doprave nie je sledovateľné na celú prepravu,možno 30-60 dní dorazí vás. @ Registrované sledovať zásielky bude trvať asi 10-45 dní, väčšinou určenia. @ International Express bude trvať približne 3-7 pracovných dní do cieľa. @ Ak je vaša objednávka viac ako $200 spolu,budeme sa snažiť aktualizovať spôsob dopravy. @ Budeme mať práva na úpravu najlepší spôsob, ako VYJADRIŤ.pretože sme len nastaviť DHL/EMS pre referenčné účely. iné poradie,Možno budeme loď spoločnosťou UPS/FEDEX/ARAMEX/SF atď.

Platby

@Prosím, skúste pokladnice, aby ho poslala skôr. @Prosím, skontrolujte si nakupovanie príručky v prípade akýchkoľvek platobných metód otázky. @Prosím predložiť prvý a potom pokladni potom som nastaviť, aby sumu, ako sme sa dohodli.

Po Predáva Služby

@Budeme venovať pozornosť na sledovanie zásielky pre celú dopravu. @Akékoľvek prepravné problém odkladu,prosím, kontaktujte ma po prvé, namiesto toho, predložiť spor. @Ak produktov problém,kontaktujte ma prosím na riešenie príliš. @5 hviezd spätná väzba bude veľmi ocenil.

Názov Značky ZOTFEL
Použitie šperky/odev, ozdoby
farba Krém
Číslo Modelu NBNKNG

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty