Americký štýl železa vintage domova retro jednoduché bar, coffe shop, dekorácie s LED svetlom tvorivé osobnosti ornament

Nový produkt

Skladom

€18.86

€23.56

-19 %

Štítky:

káva živice, káva obrázok, moderné ornament, kovové ozdoby, domov ornament, šálku kávy ornament, pohár ornament, káva dekor, konferenčný stolík ornament, coffee bean živice

Fml20263a zelená 30 * 4.5 * 30 cm

Nákladná popis

1. Ceny všetkých produktov v našom obchode sa z ceny, bez poštovného, nákladnej a daň (nákladu, ktorú platia odberatelia sami). Ak výrobky, ktoré kupujete, sú veľké a ľahko byť poškodené, budú dodávané na drevených regáloch. To môže znížiť možnosť poškodenia produktu počas prepravy. Náklady na každý drevený rám je 15 juanov.

2. O obale výrobku: budeme package výrobky podľa rôznych výrobkov. Ak výrobky, ktoré sú ľahko byť rozdelené, budú zabalené v bubline tašky, potom zabalené v nezávislých kartónov, a potom balí do veľkých kartónov. Po výrobky sú balené v dobrom stave, mimo bude posilnené s drevených líšt. Vrstvu po vrstve obalu je chrániť naše produkty, tieto procesy sú doplnené o našej spoločnosti je profesionálny balenia master, za ktorú je zodpovedný za seba. Takže prosím, verte nám, pretože podnikanie je založené na úprimnosti, len takto môžeme vytvoriť dlhodobý vzťah.

3. Spôsob dodania: spôsob dopravy môže byť express dodanie alebo logistiky. Poslať express kontaktujte zákaznícky servis na úpravu v nákladnej preprave, budete platiť nákladné najprv nás, pomôžeme vám zaplatiť express spoločnosti, poslať logistiky všeobecné priamej logistika nákladnej platiť, je potrebné vyzdvihnúť. Existujú priame logistics z Yiwu do všetkých častí krajiny. Pri výbere logistiky, budeme sa snažiť v našich silách, ak chcete vybrať miesto vykládky, ktoré je bližšie k vám. Nezaručujeme, že je k vám najbližšie. Ak nie je určený na logistiku, prosím, vysvetliť so zákazníkom servisný personál, a prosím, uveďte adresu a kontaktné informácie Yiwu logistická spoločnosť. Po dodania, budeme vás informovať o termíne dodania, číslo objednávky a kontaktné údaje expedície, akonáhle je to možné. Dodanie logistika nákladnej je všeobecne vypočítaná na základe objemu, ak nie je vyššia nákladnej dopravy ako dôvod zamietnutia, sme sa nevráti. Nemôžeme zaručiť, rýchlosť prepravy. Doprava času v jednotlivých regiónoch rozdielne. Ak nie je zákazník, ktorý má jasné časové požiadavky, prosím, nie objednávku. Po uvedenie objednávku, bude produkt nie je možné dodať z dôvodu, čas príchodu nie je včas. Zákazník bude znášať a späť nákladnej dopravy a všetky straty. Prosím, prineste si občiansky preukaz na nákladnú stanicu vyzdvihnúť tovar. (kupujúci musí znášať náklady na doručenie postupy po príchode, alebo dodacie náklady, ktoré vznikli logistická spoločnosť dodať tovar na dvere.)

Po predaj popis

1. Čo o chybný farebný rozdiel produkty?

Po prvé, prosím, prečítajte si naše pokyny a prepravných pokynov starostlivo pred nakupovanie

V prípade malých chýb, malé farba kvapka a iné problémy, budeme včas po-predajný konzultácii s vami prostredníctvom dobrá komunikácia, ak sa naše problémy s kvalitou a výsledkom predaj zlyhanie, problém produkty mať vrátiť a náhradné služby, môže byť vyriešený prostredníctvom komunikácie a vyjednávania.

2. Ako sa o menej vlasov a zle vlasy?

发现少发的产品,请及时与我们联系,我们会在一定时间内复查配货发货流程,如确实是我们的原因,我们将承担应有的责任。

A您能接受,公司会在您下一次进货时补偿一份精美礼物,并把差价退还给您。

B您补不能接受,选择退款的请将产品的原包装盒产品打好包,确保不影响公司二次销售,万一原包装或产品受损影响二次销售的,本公司拒收或视为没有收到。

3.关于破损的产品怎么?

在产品包装上,我们已经做到,公司只与信誉良好的物流公司,确保货物安全到达。万一产品收到有破损无法修复的, 请在48小时内拍照给我们客服确认 , 我们会存档保留,方式为1.下次进货补发。2.下次进货时抵扣相同金额货款。(海外及港澳台除外,港澳台因路途遥远,运输中造成的破损我们不承担。)

Vrátenie a výmena oznámenie

1.客户收到货物4天内核对货品数量与质量,有问题及时反馈留言客服。到 货4天内无异议,视为此次无任何问题 , Uzavrieť dohodu. 主观不满意,以想象中为理由,实际没有质量问题退货,不予受理。发货前均有检查并专业打包。

2.退货前请先与我们客服沟通,确认产品类别,数量。如果在未收到任何通知,直接退货,我们将不予受理。退换货产品须原包装完好无损,产品完好无损,不影响二次销售,万一包装或产品受损影响二次销售的。公司拒收或视为没收到,我方将不予退换。

Materiál Žehlička
Štýl Americký Štýl
Pôvod RS(Pôvodu)
Kategória Nástenné Dekorácie
Balenie papierové balenie
farba čierna
Priestor Obývacia Izba
Je To Inteligentné Zariadenie No
Tému kríž
Použitie Zariadenie domácnosti accessori

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty