Príručka Aneroid Sphygmomanometer Krvný Tlak Monitor Meter Tonometer Putá Opatrenie Zariadenie S Stetoskop Domov Lekárske

Nový produkt

Skladom

€14.15

€20.20

-29 %

Štítky:

oko lampou, sr2ez, 512 mb flash, tlakomer omron, lekárske istrument, aneroid krvný tlak, reťazová píla kovové benzín, krvný pressur meter, príslušenstvo medic, moeyu

Funkcie:

Popruhy: Nylon, 40*500MM

Lopty, tašky: PVC.

Merací rozsah: 0-300mmHg

Ostatné: Kmeňové vzduchový ventil

Stetoskop: Jeden Stetoskop

Individuálne balenie: kožené tašky (s výnimkou boxov)

Hmotnosť výrobku: 443G Veľkosť Produktu: 195*210*70 MM

Aneroid krvný tlak meter s jednou hlavou stetoskop

Merací rozsah: 0-300mmHg

Presnosť: +/-3mmHg(o 0,4 kPa)

Min mierka: 2mmHg

Nylon popruh s D krúžok, 48*14 alebo 51*14 cm

1. Popis výrobku:

Jednoduché ovládanie, meranie presné údaje, all-metal výroba a odolnosť. Tabuľka-typ sphygmomanometer je zdravotnícke zariadenie výrobcu, ktorý vyrába pracovnej plochy sphygmomanometer. To je špeciálne určený pre domácich používateľov. Je kompaktný a ľahko sa prenáša, a má vysokú presnosť merania. Jeho použitie metódy a presnosť merania sú ortuti na báze ploche sfigmo používajú lekári v nemocniciach. V súlade.

2, Pracovný princíp:

Aktuálne je blokovaný nafukovacím drvenie meranie stránky, a potom krv tečie opäť cez plyn v odvodňovacom ramena. Meranie krvného tlaku je založená na zvuku prietoku krvi, alebo vibrácie cievnych rameno, keď krv tečie znova.

3, rozsah Merania:

0-300mmHg (0-40kPa)

4, základné chyby:

GB chyba ±3.75 mmHg, pôvodné chyba ±2mmHg

5, vlastnosti Produktu:

Krvný tlak metrov sú diagnostické prístroje používané na meranie krvného tlaku u ľudí. Úžitkový vzor má výhody malej veľkosti, prenosné ľahkosť, rovnaké použitie účinok ako ortuť sphygmomanometer, a prijíma bezvodý strieborný dizajn pre meranie krvného tlaku, je bezpečný a spoľahlivý, a je všeobecne platné pre domácich používateľov.

6, Meranie krvného tlaku by mali venovať pozornosť na záležitosti:

Krvný tlak sa meria v tichom prostredí. Pretože ľudské b lood zmeny tlaku počas dňa, merania by mali byť prijaté v rovnakom čase každý deň. Predmety by mali byť ticho v uvoľnenom stave. To je najlepšie, nie rozprávať alebo presunúť. Je vhodné nosiť voľné oblečenie.

7, metódy Merania:

7.1. Pred aktivácia krvného tlaku merač, pozrieť sa na to prvé. Bežne používané krvný tlak meter zvyčajne odkazuje na "0" pozícia. Po tlaku sa použije reakcie je flexibilný a môže ešte vrátiť do "0" pozícia.

7.2. Opýtajte sa predmet sedieť pri stole a položil svoju ľavú ruku na stôl udržiavať pohodlné držanie tela.

7.3. Nastaviť rameno do rovnakej výšky ako srdce a výška nie je dosť pridať vankúš pod ruku.

7.4. Porovnať remienok na ruku tak, že uprostred airbelt smeruje k iliac tepny. Horný okraj remienok na ruku je 2 až 3 cm nad cubital fossa. V hornej končatiny, nesmie byť overtightened alebo príliš voľná. Všeobecne platí, že dva prsty by mali byť vložené pod kryt. Je vhodné, aby nedošlo k zhoršeniu správnosť.

7.5. Vložiť hlavu stetoskop do remienok na ruku a položte ju na radiálne tepny na koleno.

7.6. Používať latexové lopta pomaly nafúknuť vo vnútri ramena kapely, a pozorne počúvať. Počkajte, kým radiálne tepny pulz zmizne a potom sa zvýšiť tlak o 2,5 kPa-4kPa (20mmHg-30mmHg) zastaviť čerpanie.

7.7. Po tlaku sa zastaví, pomaly uvoľnite vzduchu v paži vo výške 0,3 kPa-0.6 kPa (2mmHg-4mmHg) za sekundu postupne znižovať krvný tlak meter ukazovateľ.

7.8. Hodnota tlaku zobrazí na rukách prvý tlkot zvuk, počuť cez stetoskop počas zostupu je systolický krvný tlak.

7.9. Keď pulzácie tónov sa postupne stáva šelest po postupné rozšírenie, tón, ktorý sa okamžite stane nudný a postupne zmizne. Keď žiadny zvuk je počuť, je diastolický tlak.

Poznámka:

* Pri meraní krvného tlaku, to by sa vo všeobecnosti mali opakovať 2 až 3-krát, a výsledné hodnoty sú v priemere krvný tlak hodnoty.

* Krvného tlaku merač je vybavený kovový háčik na zadnej strane puzdro na hodinky. Keď sa používa, to môže byť zavesený na remienok na ruku, aby čítanie pohodlnejšie.

* Krvný tlak rameno s Suchý zips, popruhy pre jednoduché páskovania.

Obsah balenia:

1 x Aneroid sphygmomanometer

1 x Stetoskop

1 x Pohodlné čierne nylon putá

1 x čierne zipsovateľné leatheroid účtovná puzdro

Poznámka:

Pre kupujúcich z Ruska: ruská poštový úrad reqest ak chcete skontrolovať celý nume prijímača, tak láskavo povedzte nám vaše celé meno (tri slová) dodať, že dobre. Ďakujem. Po-predajný servis:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte Pozitívna spätná väzba a 5 star ak ste spokojný so službou a položku. A my vám ponúkame zľavu pri ďalšej objednávke.

Ak máte akékoľvek otázky o našich položky po obdržaní výrobku, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom on-line, e-mail, budeme sa snažiť vyriešiť vaše problémy a aby ste plná spokojnosť. Vrátenie peňazí:

Ak vrátite tovar do 15 dní po obdržaní tovaru bez dôvodu, my vám vrátime vám peniaze. Prosím, majte na produkt tak, ako je. Ďakujeme !

Tlakový Rozsah 0-37.3 kpa(0-280mmhg)
Názov Značky yinhang
Statický Tlak
displej rozsah
Materiál
Rozlíšenie
Aplikácia RAMENO
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
pulz rozsah
Položka Druh Krvný Tlak
Pomocou teplota vlhkosťteplota
Druh Stetoskop
Pulz
Veľkosť 195*210*70MM
Číslo Modelu 201806057

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty