USB Izolant Ochrany Rada Magnetickej Spojky Izolácie Modul ADUM4160 CNC

Nový produkt

Skladom

€14.98

€15.45

-3 %

Štítky:

hifi usb izolant, izolant adum4160 usb, ch340 usb izolant, adum4160, 395 v 1, izolant usb, adum4160 izolant, win10 usb izolant, 1500v, vrah usb

USB Izolant Ochrany Rada Magnetickej Spojky Izolácie Modul ADUM4160 CNC

POPIS

Prostredníctvom ADuM4160 čip izolácie medzi realizáciu USB host s USB z stroj, aby sa zabránilo náhodnému prevádzky, elektromagnetické rušenie, alebo z dôvodu, že pozemky úrovni rozdiel spôsobené abnormálne alebo aj poškodené zariadenia pracovať.

Funkcie:

Pomocou ADI ADuM4160 čip uvedomiť si základné funkcie spoločnosti.

Na palube 0505 ls - 1 w s napätie izolácie moduly, realizáciu až 5 v USB výstup z stroj je stabilné a spoľahlivé napájanie.

USB vstup pomocou USB B zásuvky, výstup pomocou USB žena zásuvky.

Podpora USB 1.0 a USB 1.1, pomocou dvojitého pól dvojité hodiť realizáciu USB host s USB prepnúť z stroj synchrónny komunikačný kurz, pohodlné a rýchle.

Produkty sú testované pred doručenie, záruka kvality.

Aplikácia:

Ladenie USB zariadenia. Ako všetky druhy USB rozhranie, simulátory, JTAG/SWD ISP/ASP/IAP/ICP downloader, atď. Keď sa vám nedarí pripojiť sa často objavujú v procese ladenia simulácia výnimkou, môžete použiť USB izolant snažia zlepšiť.

HIFI stereo zariadenia. Pomocou USB DAC output je veľmi pohodlné, ale často ovplyvnené s výkonom aktuálne hluku medzi počítačom USB izolant je veľmi dobré riešenie.

Všetky druhy priemyselných ovládanie USB zariadenia. Priemyselné prostredie, USB zariadenia, často, keď stroj, rovnako ako USB myš, klávesnicu, USB, sériový port (serial port komunikačné zariadenia. USB izolant je možné účinne znížiť priemyselné prostredie na riziko havárie a škody z tohto zariadenia.

Niekedy je potrebné rozšíriť USB kábel, USB izolant môže pôsobiť ako veľmi dobrý USB Opakovače.

Ďalšie bežné USB periférií, ako sú myš, klávesnica, USB zvuková karta, USB flash disk, tlačiareň, digitálny fotoaparát, USB HUB (ROZBOČOVAČ), USB, fotoaparát

Názov Značky FLAMESER
stav Nové
Druh Logických Obvodov

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty