Komã © tou je 2p 63A 230 V ISTIČ typu Dual Power Automatický prenos prepínač BYTY

Nový produkt

Skladom

€14.90

Štítky:

ats automatický prenos prepínač, ats dual prenos výkonu prepínač, 2 pól prepínač, automatické duálne prenos výkonu prepínač, 30. narodeniny dekor, automatu prenos prepínač, duálne napájanie automatický prenos automatické prepínanie, circuit breaker, 220v prepínač, dc mcb

Hodnotenie: napätie 220V 50/60HZ

Poznamenal: výkon bude prerušený, keď Zapínanie.

Prepínač čas

Max prúd: 63.

1. Duálne napájanie Automatický prenos prepínač prepnúť do Normálneho napájania alebo záložné napájanie automaticky. Prosím poznamenať, že prepínač nemôže zapnite alebo vypnite generátor. Tento prepínač Normálne napájanie prvý. Ak normálnom zapnutí, switch prepne do Normálneho výkonu. Ak normálne vypnutie, a záložné napájanie zapnuté, vypínač bude prepnúť do rezervného napájania.

2.Drôt

Stlačte tlačidlo, ak chcete Automaticky prepínať sa prepne do Normálneho napájania alebo záložné napájanie automaticky.

Stlačte tlačidlo Manual, Potom sa budete musieť prepnúť Smer manuálne.

1.Aplikácia

TOQ3D je typ terminálu automatický prenos zariadenia. Je vhodný pre 3 fázy 4 vodiče (alebo 1 fáza, 1 drôt) dual power grid s AC 50/60Hz, menovité napätie 400V/230V a menovitým prúdom do 63A. Keď jeden napájací pokazí (iba test normálna Fáza napätie a rezervy Fáza napätie, iba test strata napätia alebo strata fázy),bude automaticky pripojiť jeden alebo niekoľko zaťaženie obvodov z jedného napájacieho na iné režimy automaticky, na zabezpečenie bežnej napájanie záťaže obvodov.

Automatický prenos prepínač zodpovedá IEC60947-6-1 a GB/T14048.11

2.Normálne podmienky na prevádzku a inštaláciu:

Nároky Na Prostredie Teplota Stav:-5~+40°C

Mieste inštalácie nie je viac ako 2000 metrov nad morom.

Úroveň Znečistenia: Stupeň 3

Inštalácia Kategórii: 3

Vertikálna inštalácia alebo horizontálnej inštalácie

4. Hlavný parameter Menovitý Prúd Ie A 6,10,16,20,25,32,40 50, 63, Elektrické Spotrebiče Triedy CB Použiť Kategórie AC~33B Zakopnutia Prúd 5~10In (Typ C), 10~15In (Typ D), Menovité napätie Ue 220V (komã © tou je 2p),380V (3P alebo 4P) Menovitá frekvencia 50/60 hz Menovitý skratový pripojenie schopnosť Icm (Vrchol) 9.18 KA 6.615 KA Menovitý skratový lámanie schopnosť Icn (efektívna hodnota) 6KA 4.5 KA

6. Terminál schéma zapojenia

7. Inštalácie a rozvody

ATSE môže byť inštalovaný v power control skrinku priamo. Používatelia môžu drôt po ATSE inštalácia (pozri dizajn a použitie). Podľa aktuálnej hodnoty použiť vhodné vodičom na pripojenie do siete strane (hore terminálu) a zaťaženie strane (dolná svorka) z MCB z bežnej elektrickej energie a pohotovostný elektrickej energie. V-fáza paralelné pripojenie na zaťaženie strane, a zabezpečiť sled fáz normálnej elektrickej energie a pohotovostný režim elektrické napájanie musí byť príslušné (Wire ako za A,B,C,N postupnosť). Pre 3 póly ATSE by mal pridať jeden dirigent s oddielom nie menej ako 0.3mm2 na pripojenie theneuter line napájania správne, tak ATSE môžu pracovať správne. Pre 4 pólov 2 póly ATSE, N pól normálnej elektrickej energie a pohotovostný elektrickej energie by mal byť pripojený k N pól MCB resp. Okrem toho, pri inštalácii ATSE prosím zem spoľahlivo na uzemnenie známky.

8. Použitie

1) Bežné použitie, prosím, nastavte prepínač regulátora na Automatické Funkcie. Pod Auto pracovných kontrolór ATSE monitor normálnej elektrickej energie a pohotovostný elektrickej energie a zobrazí beží stav ATSE. Pri Normálnom prúdu, novoltage, zlyhanie, ATSE bude prenášať zaťaženia automaticky z normálneho napájania do pohotovostného režimu napájania. Ak normálneho napájania získať právo, ATSE bude prenášať zaťaženia automaticky v pohotovostnom režime napájania do normálneho výkonu. Svetelnej diódy na prepnúť panel naznačujú, vypnite situácie.

2), Ak nechcete prijímať automatický prevod alebo potrebujete iné ručné ovládanie prosím nastavte regulátor na ručné. Podľa ručná prevádzka regulátora prestať pracovať, a ručná prevádzka, môže tvoriť nárazník na off a prepínač neprenáša automaticky.

3) Pri ATSE je skrat alebo viac, zaťaženie, MCB z ATSE bude chrániť zakopnutia. Ak energie displej normálne rukoväť MCB je zapínanie. Ak MCB má chránené zakopnutia používatelia by mali nastaviť na obsluhu a prevádzku prepnutie na dual oddelenie brzdy po ruke, a skontrolujte dôvodu výlet. Po ťažkostiach zúčtovania prosím nastavte regulátor na auto opäť v prevádzke.

4) Keď ATSE prevodom na auto z manuálna, ak normálne a v pohotovostnom režime napájania sú normálne ATSE bude pred pripojiť normálne napájanie záťaže (aj keď zaťaženie spojené pohotovostnom režime napájania rokmi)

9. Veci je potrebné venovať pozornosť

Keď používatelia test alebo prevádzkovať prosím, postupujte podľa relatívnej pravidlá a dávajte pozor na nasledujúce otázky, aby sa zabezpečilo používanie našich ATES správne.

1)Neutrálny vodič N nemôžu byť zapojené v zle, sa musí pripojiť spoľahlivo, inak ATSE nemôžu fungovať správne, aj napáliť radič a motor.

2)ochranné uzemnenie ATSE musí byť pripojený spoľahlivo zaistiť bezpečnosť.

3)Detekcia vzoriek signálu pre radič pracovné sily a hlavné napájanie je prevzaté z napájacej strane hlavného okruhu, a pracovný výkon pomocných pripojenie terminálu používa pre pripojenie indikátor je prevzaté z hlavného okruhu, tak nemôže byť, napäťová skúška medzi náhradných terminály (pokiaľ demontovať, sekundárny vodiče). Môže mať napájanie frekvencia napätie test medzi hlavné okruhu a shell alebo medzi sekundárne pomocné svorky a shell.

Názov Značky TOMZN
Druh Iné
Číslo Modelu TQG-KOMÃ © TOU JE 2P-63

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty