DC9V 12V 24V 36V 48V 85V 30A relé Univerzálne 1 CH RF Bezdrôtové rádiové Diaľkové Ovládanie Prijímač Vysielač 433mhz

Nový produkt

Skladom

€8.82

€10.75

-17 %

Štítky:

mini reproduktor nepremokavé, stĺpec námestie, retro rádio usb, stĺpec plesní, rádio retro vintage, 18650 rádio, fm rádio, usb, bluetooth vonkajší reproduktor, výkon reproduktorov, tvar reproduktor

Milí priatelia, toto video ukazuje prijímač zodpovedajúce diaľkové ovládanie metódy a rozvody, na ktoré sa môžete obrátiť

Rozsah použitia:

Tento produkt je obvykle aplikuje na multi-channel elektrických dverí a okien, riadny elektronický zámok, prepínač, elektrické garážové dvere, okná, zdvíhacích zariadení ,priemyselnej automatizácie a riadenie, všetky druhy proti krádeži alarm ,bezpečnostné a iné polia .Diaľkový ovládač podporuje používanie, ktoré tvoria kompletný set bezdrôtových inteligentný systém diaľkového ovládania .Má široké spektrum použitia.

Špecifikácie:

Prevádzkové Napätie: DC9-85V

Prevádzkový Prúd: 6Ma

Prevádzkové Frekvencie: 315,433 MHz

Prevádzková Teplota: -10C ~ +60C

Citlivosť prijímača: -105dBm

Výstupný Prúd: 30A

Kód :Učenie kód .

Výstup pracovných spôsobom:

Self-locking: Pripojte jumper na T. ( Self-locking ovládanie režimu :Stlačte spínač je na zaťaženie, stlačte rovnaké prepnite opäť na odpojenie záťaže .Potrebujete jeden kanál, prepínanie a jedného tlačidla diaľkového ovládača.)

Jog---Na vyrezávanie spp nie je obsadená, jumper, nepripájajte ani. Stlačte spínač je na zaťaženie ,uvoľnite sa na odpojenie záťaže. Tiež potrebovať jeden kanál, prepínanie a jedného tlačidla diaľkového ovládača.)

Inter-lock------- Zapojte jumper na L (Stlačiť jeden vypínač je na zaťaženie , stlačte ďalší spínač na odpojenie záťaže . (Je potrebné jeden kanál, prepínanie a 2 stlačením tlačidla diaľkového ovládača.)

Vzdelávanie a odstránenie metóda:

1 .Tam je učenie tlačidlo na ovládacom paneli dotykový spínač, tlačidlo sa používa na poučiť a odstrániť kód.

2 .Stlačte a podržte tlačidlo učenia tlačidlo na tri sekundy. Keď indikátor bliká, sme zadajte vzdelávania štátu. Stlačte akýkoľvek kláves na diaľkový ovládač na vyslanie signálu, indikátor bliká dvakrát a vypnutie .To znamená, že sa budete učiť sa to úspešne.

3 .To môžete dozvedieť viac ako 12 KS 2262 alebo 1527 čip s rôznymi kód bezdrôtový diaľkový ovládač.

4. Vymazať diaľkové ovládanie metóda: podržte vzdelávania tlačidlo približne na 8 sekúnd, kontrolka zmení na vypnuté, potom kód, ktorý ste sa naučili predtým, sa vymažú.

Balík Obsahuje:

1x Prijímač

1x Vysielač

Bezdrôtová Komunikácia RF
Frekvencia 433 MHz
Kanál 1
Podpora APLIKÁCIÍ No
Použitie Osvetlenie
Package No
Názov Značky STOROČIA AOKE
Číslo Modelu MYK-808

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty