OHS Tamiya 87080 Model Zvetrávaním Master Typ B Snehu Sadzí, Hrdza Hobby Model Dodávky Materiál

Nový produkt

Skladom

€9.02

Štítky:

scania tamiya, rc tamiya, tamiya vojenské model, tamiya tank model, airplan model, tamyia pneumatiky, PROTI HRDZI, model tamiya, muž tamyia, čisté hrdze

Odporúčané Nástroje:

Tamiya 87080 Model Zvetrávaním Master Typ B Snehu Sadzí, Hrdza Hobby Model Dodávky Materiál

Špecifikácia

- Výrobca:Tamiya

- Zahrnuté: Tamiya 87080 x 1 (Sneh,Sadze,Hrdza)

- Množstvo: 1 Ks / Sada

Poznámky: riziko zadusenia prosím uchovávajte mimo dosahu detí. Tento Model Nástroje Vyžaduje technológie a zručnosti na prevádzku it. Všetky nástroje detail nastavenia sú stanovené podľa výrobcu, sme nie je zodpovedná za chyby. Produkt ceny neobsahujú DANE COLNÝ vo vašej krajine. Ak výrobca zmenil balík produktov, niekedy nemôžeme zmeniť naše výpis to obrázky v čase. ak si zakúpite položky. to znamená, že budete akceptovať staršie verzie, alebo nové verzie produktu balíka. prosím pozornosť.

O Zásielke: Po vašej objednávky je dodávaný, tam bude vždy krátke oneskorenie pre sledovanie informácie začať aktualizáciu. Môžete skontrolovať jeho sledovanie informácií na stav svojej objednávky. Môžete tiež sledovať na webové stránky tretej strany. ak nie ste oboznámení s tým. môžeme vám pomôcť sledovať. Zvyčajne miestne distribučné centrum(post office) je potrebné 10 až 15 dní(Európska, Ázia),10-25 dní(Severná Amerika,Austrália),30-60 dní(Južná Amerika), až po doručenie. ak ste nemali prijatie váš balíček do 30 dní(Európska, Ázia),40 dní(Severná Amerika,Austrália),60 dní(Južná Amerika). prosím, pouţívať sledovacie číslo dostanete balíček, Z takmer post office na váš príjem adresu. Prosím, dajte nám správnu adresu. alebo vašu zásielku nebude úspešné doručenie.

Kontaktujte Nás: môžete nás kontaktovať na www.historika.sk správu systému, zvyčajne správy budú odpovedali 1 pracovný deň. ak existuje akékoľvek problémy, prosím kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol.Môžete sa tiež obrátiť na www.historika.sk služieb zákazníkom.

O Skladom: tiež Sme predávať naše výrobky v inej platforme alebo webovej stránky. takže tam je malý malá šanca, že výrobok zakúpený je na sklade. obvykle budeme kontaktovať vás v 1-2 dni. Prosím objednávku zrušiť láskavo. sme tak ospravedlňujem sa za chybu. v prípade, že je sa vám stalo. sme tak sa ospravedlňujem za to. my vám ponúkneme zľavu, alebo kupón, aby ukázali svoju úctu k vám. môžete ho použiť na ďalší nákup. ďakujeme za pochopenie.

Iné Politiky: Vážne Kupujúci Iba V Tom! Prosím, miesto aby, len ak súhlasíte so všetkými PODMIENKAMI

Upozornenie Riziko Udusenia,8+
Pohlavie Unisex
Rozsahu NO
Tému Model Nástroje
Druh Model Dodávky Materiál
Číslo Modelu 87080
Pôvod CN(Pôvodu)
Výrobca Tamiya
Materiál Syntetický Materiál
Vekové Rozpätie > 8 rokov

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty