Video Herné ovládače DIY Veľké E-Šport Nástenné Hodiny Hra Izba Dekor Moderný Dizajn Freamless Obrie Nástenné Hodiny herne, Hodinky

Nový produkt

Skladom

€11.92

€13.24

-9 %

Štítky:

móda stene hodinky, obdĺžnik flip nástenné hodiny, fúzač, hodiny hráč, mesiac, slnko nástenné hodiny, prenosné nástenné hodiny, diy kit hodinky, veľké nástenné hodiny stanice, nástenné hodiny značky mora, 3d wallclock

DIY veľké nástenné hodiny

"Z pochopiteľných dôvodov, hodiny, je potrebné a použité z času na čas poskytnúť informácie o čase v priebehu dňa. Moderné verzie hodiny nie je len použiť na zobrazovanie času, ale tiež použitá na výzdobu interiéru miestnosti. To je zaujímavé Veci. Najmä pre KUTILOV, nástenné hodiny, moderný dizajn splodil úžasné hodiny vzory. Tieto ohromujúci vzory sú naozaj veľký výber a skúste, ako tieto návrhy bude určite inšpirovať záujem HOBBY nadšencov. Sú vyrobené doma.

Tieto hodiny sú tiež zvyčajne veľké. Rozlúčiť na menšie nástenné hodiny a pozdraviť väčšie a viac zaujímavé nástenné hodiny. Najlepšia správa je, že pokiaľ každý má dostatok nástrojov a materiálov a trochu trpezlivosti, môžu sa tieto úžasné hodiny doma.

【popis produktu] vyzýva

Nálepku materiál: EVA pena

Hodiny materiál: kov, akryl

Výhody: Akryl nebude poškodiť steny

Minimálne dosiahnutie veľkosť:50*50 cm

Maximálny dosiahnutie veľkosť:100*100 cm

Hodiny záverečné dekorácie veľkosť je na vás!

Výhody: Akryl dial

Môžete prilepiť bez poškodenia steny

【riadok] vyzýva

Batéria využíva Č. 5 uhlíkové batérie (ak kupujúcim). Prosím, nepoužívajte batériu s vyššou výstupný prúd, pretože to bude mať vplyv na život pohybu a dokonca mať vplyv na presnosť čas na cestovanie. Nástenné batérie používajú uhlíkové batérie, kedykoľvek je to možné.

ZÁRUKA: kontaktujte nás, ak nejaké problémy, a vy môžete získať zadarmo náhradné bez návratu

Jednoduchá inštalácia: hodiny obsahujú pomocné stupnice na pravítku, samolepiace nálepky a príručka pre používateľa, hodiny, počet a ruky majú ochranný film, prosím, odtrhnite po dokončení.

Pozoruhodne Presné: S špičkovej technológie, hodiny mechanizmus drží čas správne a ticho

Typ Displeja Digitálne
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Akryl

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty