HGDO 4G Video Záznamník 12" Car DVR Mount Android Spätné Zrkadlo Kamera 1080P, WiFi, GPS Navigácie Dash Cam Registrátor 4G RAM

Nový produkt

Skladom

€120.01

€240.02

-50 %

Štítky:

mp4, modrá, auto dobré, nahrávanie videa, cubrebotas ciclismo, snímač pohybu prepínač, podpora ram mount, mi dvr, android autorádia, carlinkit 2

Špecifikácia

-Podpora 4G Siete -Systém: Android 8.1 -Quad Core 1,3 GHz -4GB DDR3 32 GB Flash Pamäť -1280*480 Rozlíšenie Obrazovky IPS -Kamera: 1280*720&1920*1080P -Kapacitný Dotykový Displej -Podpora GPS Navigácie, Offline Mapy -Podpora Bluetooth Hands-free Call -Podpora FM Vysielač pripojiť auto originál reproduktor pre lepší zvukový efekt -Podpora Wi-Fi pripojenie; povolenie na pripojenie hotspot inteligentného telefónu, ako aj podiel hotspot inteligentný telefón - Podpora ADAS Pruhu výstražné, Rozšírené Jazdy zabezpečovacích Systémov (LDWS/ FCWS/FVMA) , to je užitočné, poplašné systémy, aby ste jazdili bezpečnejšie. - Podpora Telefón Diaľkové Monitorovanie: Auto Chovateľ mobile app+surfovanie po webe

DVR Funkcie

▷ Veľké Celý Displej Širokouhlý Zobraziť Náhľad Vysoko transparentné 12" 16:9 širokouhlý LCD ponúka širší pohľad, ktorý umožňuje monitorovať celú ceste počas jazdy. ▷ Streaming Videa Full Touch Displej Streaming video zrkadlo zlepšuje zhruba štyri krát väčšie zorné pole než tradičné spätné zrkadlo. ▷ 1:1:1 Split View Displej Plný zrkadlo displej predné video alebo obrázok, plne zobrazenie videa alebo obrazu; 3 split pohľad na Hudbu, mapy GPS a video, obraz a obraz displeja. ▷ Full HD 1080P Video Predná kamera zachytáva full-hd videa 1080p . široký dynamický rozsah fotoaparátu umožní vykonávať optimálne v každom osvetlenie situácie nastavením expozície vytvoriť vyvážené snímky a zábery. ▷ Real-time Zobrazenie Chodu Parkovanie zobraziť Smart zozadu uhol prepínanie medzi jazdy a parkovania. Ste mohli vidieť všetky ďalšie vozidlá a objekty jasne za vás, zatiaľ čo v reálnom čase jazdy. ▷ 170 Stupňov Široký Uhol S 170 stupňa širokouhlý objektív, kamery monitory 3 pruhy pohodlne. Žiadne slepé škvrny s týmto Dash Fotoaparátu. ▷ Jednoduché Nastavenie Zobraziť Uhol na Obrazovky Prstom Posuňte nahor a nadol môžete upraviť zorné pole; Kliknite na obrazovku, ak chcete prepínať medzi predné a zadné kamery; Prstom ▷ 24-hodinové parkovanie monitorovanie dash cam Ak DVR byť šokovaný tým, že žiadne vonkajšie sily,ako zlodej pri parkovaní, to bude zase na záznam automaticky. Pripravili sme 24h parkovanie kábel monitora k vám. Keď auto batérie je nízka, prachy line chráni batériu pred poškodením. ▷ Podporu Slučky nahrávanie a otrasový Snímač G-snímač Napájaný automatické nahrávanie videa a video súborov zamykanie pri kolízii alebo havárie je detekovaný. Citlivosť G-senzora je možné nastaviť na rôznych úrovniach. Slučky Nahrávanie Funkcia - Zabezpečuje priebežné nahrávanie bez chýba druhý,záznam sa automaticky počas zapaľovanie vozidla, vypnite automatické zapaľovanie vypnuté, ak sa vám zadarmo z rúk prevádzky.

Viac Zábavy 4G Internet Surfovanie

Výlet je nuda? Stavať-v 4G Micro SIM karty zásuvka umožňuje neustále pripojenie na internet, ktorý je potrebný na spustenie aplikácie , prehliadať webové stránky, sledovať film kedykoľvek a kdekoľvek. Ale WiFi je stále automatické prioritou .Pri WiFi je k dispozícii okolo, dvr automaticky prepne do WiFi režim a využiť bezplatné Wifi ak chcete uložiť vaše 4G údajov, príliš.

1:1:1 Split View Displej

Plný zrkadlo displej predné video alebo obrázok, plne zobrazenie videa alebo obrazu; 3 split pohľad na Hudbu, mapy GPS(alebo inej aplikácie) a video, obraz a obraz displeja.

12" plne Dotykový Displej Super širokouhlý Streaming Media Spätné

Pôvodné spätné zrkadlo vízia blind spot existuje.Napríklad,Daždivé dni, na zadné sklo je kvapôčky vody a škvrny, ktoré ovplyvňujú pohľad.Hmlisté dni,Príliš veľa ľudí vnútri vozidla, alebo sa hromadia tovaru nejasné videnie a tak ďalej.Z týchto dôvodov bude viesť k slepej škvrny na pôvodné spätné zrkadlo, čo v dopravných nehôd.Používanie streaming media zrkadlo, môže byť dobrý spôsob, ako predísť týmto problémom.Súčasne tam je širší pohľad a jasnejší obraz.

Prstom po Obrazovke Nahor a Nadol Nastavte Uhol

Kliknite na tlačidlo Obrazovky Prepnúť medzi Prednou a zadnou Kamerou

Auto Chovateľ mobile app+Internet surfovanie =Vzdialené Monitorovanie

Vďaka jedinečnej diaľkové monitorovanie mobile aplikácie "Auto Keeper" a internetové pripojenie, umožňuje vzdialené sledovanie vašej jazdy autom cesty, a to, čo sa stalo v okolí vášho vozidla, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

WIFI Spot Funkcia

Vstavané Wi-Fi vám umožní zostať v kontakte aj na cestách a rýchle prehliadanie webu. Mapy GPS, film, hudba a aplikácie by mohli byť vopred načíta, keď bezplatné wi-fi je k dispozícii. Iné ako Car DVR pripojiť sa na WIFI a je tiež možné, WIFI MIESTO pre váš druhý prístroj, keď auta DVR prichádza s internet 4G sim karty.

Funkcia Bluetooth

Vďaka bluetooth hands-free, po spárovanie bluetooth medzi dvr a smartphone,môžete volať a prijímať hovory priamo z zrkadlo dvr sám so zabudovaným MIKROFÓNOM a reproduktorom.

GPS navigácia (on-Line Mapu a Offline Mapa)

Online GPS:Stiahnuť svoje obľúbené GPS do vnútornej pamäte, s letného GPS anténa, to dvr poskytuje najlepší zážitok bez ohľadu na cieľ. Plus, je to 3G/4G siete, funkciu , pomáha dvr ak chcete získať viac rýchlo a hladko online GPS navigáciu. Offline Mapy: Pripojenie wifi, potom Otvoriť "MAPY.MŇA" aplikácie, vyhľadávanie vašej krajine mapu a stiahnuť, a potom môžete použiť mapu v režime offline.

Názov Modelu f88
GPS logger Interné
GPS Navigácia 11.26 Palcový Full Dotknite Sa Obrazovky Fotoaparátu
Jazyk OSD angličtina
Uhol Pohľadu 170°
Video Formát AVI
Bluetooth Handsfree Dash cam Dvr S Parkovacia Kamera
Rozlíšenie Obrazovky 1280x720
Chipset Výrobca mtk
Rozlíšenie Kamery 1920*1080
Automobilové Dvr Zrkadlo Spätné Kamery Spätné Zrkadlo S Fotoaparátom A Videokamerou
Pamäťová Karta Nie Je Potrebná Reding Rýchlosť Trieda 10
Pixelov 800Mega
Veľkosť Displeja 12
Digital Media Format AVI
Položka Hmotnosť 950g
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia FCC
Druh Materiálu Plastové
Android 8.1 Auto Nahrávač Automobilové Dvr
Auto Registrátor s FM Funkcia auto kamera full hd
Rozhranie AV
WIFI Auta Dvr Kamera Streaming Zrkadlo DVR
Názov Značky Neyes
Napätie 5V
ROM 32 GB EMMC (Systém bude zaberať 3GB)
Max Externej Pamäte 128G
Auto Rekordér Dvr Video rekordér
Snímací Senzor Farebná Cmos 1/3
ADAS Auta Dvr GPS Auto Kamery
DVR S Dvoma Kamerami Digitálna Videokamera
Diaľkové Monitorovanie Dash Cam Full HD 1920*1080P Video Zrkadlo
Video Kód MJPG
Pamäť RAM 4GB LPDDR3
Snímok Za Sekundu 30
Moc Von 12V
Špeciálne Funkcie G-Sensor
Položka Veľkosť 29x7x1cm
Auto DVR Dva Fotoaparáty Spätné Kamery S Monitorom
Operačný Systém Android

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty