1/35 Vojaci GRU spetsnaz s RPO "Shmel", Živice Model Vojak GK, druhej svetovej VOJNY vojenské témy, Nezmontované a nevyfarbené auta

Nový produkt

Skladom

€5.98

€7.03

-14 %

Štítky:

135 rozsahu, 135 model, model živice, súprava živice, orangemom, sarada, 80x80, shikamaru, konoha, model auta

1:všetky produkty v obchode sa predávajú v bielej model, bez farby, musia byť leštené, spray paint a montáž. Farebné obrázky, ktoré si môžete pozrieť sú použité ako kontrast poskytnúť svoje referenčné farby. Prosím nezabudnite venovať pozornosť. Všetok tovar v našom obchode, bez farby, nezmontované.

2:všetky produkty, ktoré nemajú žiadne originálne balenie, žiadny návod na inštaláciu, žiadne fotografie. (myseľ žiadajú kupujúci starostlivo vyberať)

3:po obdržaní tovaru, ak máte nejaké otázky, prosím, kontaktujte nás, toto je prvý krát, sme sa vyriešiť problém pre vás, prosím vás ubezpečiť.

4:ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, nezabudnite nám dať päť hviezdičkový pochvalu! Ďakujem vám veľmi pekne!

5:som fanatický model nadšenec sám. Rozumieme vašim potrebám. Počet produktov je obmedzený. Existuje mnoho výrobkov, ktoré nie sú uvoľnené. Takže ak máte nejaké požiadavky, prosím, kontaktujte nás. Dúfam, že vám môžeme pomôcť.

Diaľkové Ovládanie No
Rozsahu 1/35
Pohlavie Unisex
stav V Sklade
Komoditné Atribút Montáž
Materiál Živica
Názov Značky NoEnName_Null
Ukončenie Stupeň Semi-finished Product
Číslo Modelu 363
farba Nevyfarbené
Formulár Unassambled
Upozornenie Toto nie je hračka pre ľudí vo veku do 14 rokov
Mfg Poradové Číslo Živica
Položka Druh Model
Vojak Príslušenstvo Vojak Nastaviť
Tému Vojenské
Bábky Typ Model
Vekové Rozpätie > 14 rokov
Pôvodný Balík No

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty