Siluetou Mačky Wall Art Kittens DIY Obrie Nástenné Hodiny Hravé Mačky Big Ihly Kitty Dievča Izba Veľké Nástenné Hodinky Mačací Ventilátor Darček

Nový produkt

Skladom

€13.24

€16.55

-20 %

Štítky:

kolo hodiny mechanizmus, veľa drevené nástenné hodiny, zviera pes hodiny, hodiny dekorácií na stenu, steny mačka hodiny, mačka hodiny, veľké nástenné hodiny stanice, lepim, mačka hodiny chvost, hodiny na stenu

DIY Veľké Nástenné Hodiny

"Hodiny sú potrebné a používať z času na čas zrejmý dôvod, aby informácie z času, počas celého dňa. Moderné verzie hodiny nie je len použiť na zobrazenie času, ale aj dekoratívne položka v miestnosti interiéru. Je to vzrušujúce vec najmä pre DIY Nástenné Hodiny. Moderný dizajn porodila úžasné vzory hodiny. Tieto úžasné vzory sú naozaj skvelé možnosti, aby sa snažil a vzory určite nadchne HOBBY nadšencov. Mnohé nástenné hodiny sú vyrobené ako vlastné a sú vyrobené doma. Tieto hodiny sú zvyčajne tiež veľké. Rozlúčiť na menšie nástenné hodiny a povedať ahoj väčšie a viac fascinujúce väčšie hodiny na stene. Najlepšie novinky zo všetkých, každý môže robiť tieto úžasné hodiny doma, ak majú dostatok nástrojov a materiálov, a trochu trpezlivosti. Nálepku materiál: EVA Pena (Etylén Vinyl Acetát) Hodiny materiál: Akryl s Zrkadlový Efekt Hodinu strane: 31.5 cm / 23.5 cm Minútu strane: 39 cm / 31.5 Hodiny stroj:12 cm/ 10 cm"

Home Decor Účinok Odkaz

Montáž Návod

Upozornenie:

PROSÍM ODLÚPNITE OCHRANNÉ PABER PRED INŠTALÁCIOU!

Papier Pravítko Zahrnuté

Tichý Pohyb Hodiny Mechanizmus

High-kvalitné quartz mechanizmus zaručuje presný čas, tiché sweep druhej strane poskytujú dobrý spánok a pracovného prostredia.

Krásne Package Box

Vlastné Akceptovanej Objednávky

Môžeme vytvoriť svoj vlastný DIY Obrie Nástenné Hodiny, ktoré vhodný s vašim potrebám a používať ho pre svoje vlastné zbierky a osobné použitie. Dajte nám vedieť, témy a návrhy, ktoré si nás chcú robiť, alebo môžete poslať snímku vášho Loga a Značky, zašleme vám návrh náčrtu v rámci 24 hodín. Budete môcť skontrolovať to, komentovať a požiadať o opravy (ak je potrebná), kým si nie ste úplne spokojní s dizajnom.

Druh Nástenné Hodiny
Tvar kruhový
Formulár Jednu Tvár
Platné Umiestnenie Obývacia Izba
Motivity Typ QUARTZ
Nástenné Hodiny Typ DIY Veľké Nástenné Hodiny
Číslo Modelu DIY-073
Štýl Stručný
Materiál Akryl
Názov Značky Vinyl Hodiny
vzor abstrakt
Materiál Telesa Plastové
Kombinácia Oddeľuje
Funkcia Antický Štýl
Typ Displeja Ihly

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty