10PCS PL2303 1m PL2303HX USB na UART TTL Kábel Modulu 4p 4 pin RS232 Konvertor

Nový produkt

Skladom

€9.01

Štítky:

bb bzučiak, zadok toner, max3232, pl2303 rs232, usb, adaptér rs232, ttl usb, pl2303, rs 232 na usb, pl2303 rs232, rs232 ttl

47520

Referenčné parametre: Dĺžka: 1 meter

Čip: PL2303HX je kompatibilný so systémami pod WIN7, PL2303TA je kompatibilný s winXP-win10 systémov. Linka postupnosti d efiniti červená+5V, čierna GND, zelená TXD, biela RXD Cnecti metóda:

RX, aby TX;

TX na RX;

Zem-zem (GND GND)

USB na sériový port rada funk:

1 Jednoduché sériové communicati.

2 Router alebo ADSL inováciu firmvéru.

3 GPS sériové communicati.

4 jednotka Pevného disku inováciu firmvéru.

5 Jednoduché použitie, RX je cnected na TX z MCU; TX je cnected na RX z MCU. Cnect na zem. Bez použitia MAX232 cversi.

6 Používané v súčastiach hyperterminál; commly používa sériový port ladenia nástrojov.

7 Inovované pre rôzne satelitné stroje.

Počkajte,............Univerzálna USB na sériový port rada Zvláštna Poznámka:

(1) Tento cnecti je ly malá rada, nástroj. Nie sme oboznámení s tým, ako ho používať, takže nemôžeme poskytnúť návod, ako ho použiť. Pretože tam je tak veľa modelov na trhu, a everye ruky - schopnosť značne líši, sme d nie zárukou vášho úspechu. D nie nám mierne alebo negatívne recenzie len preto, že ste nedarilo sa mi

(2) Každý e položiek rozošleme bol . Kupujúci sú pripomenul tu nebude prevádzkovať priamo po oni si to, tak nie je problém. Najprv urobiť jednoduchý test, postup je veľmi jednoduchý: ak vám zapojte kábel do počítača, počítač vyzve "nájdený nový hardvér...", použite čierne pero z multimeter aby cnect (GND) a červené pero na cnect (RX) a s (TX) môže merať napätie, potom malá rada musí byť dobré. To je osobitne uvádza sa tu, že ak ste cnect (GND) na napätie pin prístroja, bude spálené po moci . Preto, používateľ musí presne zmerať pin prístroja pred cnecting aby sa zabránilo zbytočným stratám!

Pin cnecti a descripti:

Prosím, uistite sa, že nájsť pin definiti pred cnecting, najmä GND nesmie byť cnected pin s napätím, a RX a TX terminály, ktoré by nemali byť cnected na VCC pin. (Napätie niektoré VCC pinov je skutočne merať, ako vysoko, ako je 14V.) Wrg cnecti adaptér čip musí byť spálené. Prosím, buďte opatrní, nie experimentovať s vašimi vlastnými malá rada, v opačnom prípade nebudeme respsible pre syndrómu vyhorenia. Uistite sa, že nájsť dobré pin definiti pred cnecting.

Cnecti metóda: ce znova, ly 3 vodiče sú potrebné na flash stroj, všeobecne ly troch signálnych vodičov RX TX GND sú použité, a VCC nemusí byť cnected. Vyššie sú priatelia s 4 a 5 pinov, takže si d nemusíte cnect na VCC a BT kolíky. Keď používate, prosím, cnect RXD k cieľu rady TX, TXD k cieľu rady RX, a GND GND. Ak to nefunguje, vymeniť RX a TX.

52084

stav Nové
Napájacie Napätie ŠTANDARD
Prevádzková Teplota ŠTANDARD
Package TQFP
Strata Sily ŠTANDARD
Názov Značky IGMOPNRQ
Druh Logických Obvodov
Číslo Modelu ŠTANDARD

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty