BIKEHAND YC-721 Požičovňa Služby Tool Kit 18 In1 Box pre Kľukou BB stredová Hub Freewheel Pedál Hovoril Reťaze Opravy

Nový produkt

Skladom

€37.25

€53.21

-29 %

Štítky:

cesty, požičovňa kocky, stredová odstrániť nástroj, pro bike tool kit, bicycl, bike príslušenstvo všeobecné, multifunkčný nástroj, multitul, kuky prowheel, bicycl nástroj

Vezmite prosím na vedomie, aby suma zahŕňa nákladné, ale o DPH alebo povinnosti, ak existujú, nie sú zahrnuté. Cieľovej krajiny colnej si vyhradzuje právo vyberať clo alebo DPH, ako sa na ich výpočet. Ak kupujúci miesta objednávky, on alebo ona prijíma zaplatiť clo a DPH prípadne vzniknuté v colné odbavenie. Odmietnutie vymazať tovar z dôvodu dane z pridanej hodnoty alebo spotrebnej nebude akceptovaná predávajúcim. Ďakujem vám za pozornosť.

Súčasťou tohto zoznamu sú Bikehand YC-721, YC-728 a Cyklistov CT-K01. Všetky tri modely sú od rovnakého výrobcu, teší dobrú povesť na kvalite a výroba nástrojov, špeciálne navrhnuté a vyrobené na opravu bicyklov a servis. Prosím, láskavo poznamenať, tam sú rôzne položky zahrnuté v 3 modely. Všetky položky s článkom čísla a názvy sú uvedené v grafickej nižšie pre vaše vyšetrenie a výberu. Venujte, prosím, bližšie pri zadaní objednávky.

Skladom Umiestnenie Šanghaj, Čína
Druh Multifunkčné Náradie
Funkcia Požičovňa Služby
Materiál Hlavne Oceľ, Kaučuk
Stav 100% Nový
Názov Značky bicykel strane
Model YC-721/YC-728
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty